2-03-2026 17:26 wyświetleń (3098) dodał: admin
Finały MMP U-15 kobiet Głogówek.
W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-15 kobiet który rozegrany został w hali sportowej w Głogówku, zawodniczki KS Starówka Nowy Sącz zdobyły tytuł Mistrza Polski U-15 kobiet. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu zawodniczki Starówki pokonały UKS SMS Łódź 1-0 W meczu o trzecie miejsce zawodniczki Tęczy Bydgoszcz pokonały zespół KS Uniwersytetu Jagillońskiego 3-0. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne.
Najlepsza strzelczyni: Wiktoria Walukiewicz (Tęcza SiSU Bydgoszcz)
Najlepsza bramkarka: Nina Łoposzko (UKS SMS Łódź)
Najlepsza zawodniczka: Wiktoria Kocoń (KS Starówka)
Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-15 kobiet:
copyright: Rekord SI