23-02-2026 17:13 wyświetleń (3245) dodał: admin
20-22 luty 2026r Mielec.
W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19 który rozegrany został w hali sportowej w Mielecj przy ulicy Solskiego 1 zawodnicy MOKS Jagiellonia Białystok zdobyli tytuł Mistrza Polski U-19. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu potrzebne były rzuty karne aby MOKS Jagielonia mogła pokonać GLKS Nacomi Wilkowice. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała pokonali zawodników Eskadre Warszawa 5-1. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne.
Najlepszy strzelc: Kacper Łupiński (MOKS Jagielonia Białystok)
Najlepszy bramkarz: Kacper Świecak (GLKS Nacomi Wilkowice)
Najlepszy zawodnik: Oliwier Ambrożej (MOKS Jagielonia Białystok)
Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-19.
copyright: Rekord SI