• Aktualnośći

MOKS Jagiellonia Mistrzem Polski U-19.

23-02-2026 17:13     wyświetleń (3245)     dodał: admin

20-22 luty 2026r Mielec.

W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19 który rozegrany został w hali sportowej w Mielecj przy ulicy Solskiego 1 zawodnicy MOKS Jagiellonia Białystok zdobyli tytuł Mistrza Polski U-19. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu potrzebne były rzuty karne aby MOKS Jagielonia mogła pokonać GLKS Nacomi Wilkowice. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała pokonali zawodników Eskadre Warszawa 5-1. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne. 

Najlepszy strzelc: Kacper Łupiński (MOKS Jagielonia Białystok)

Najlepszy bramkarz: Kacper Świecak (GLKS Nacomi Wilkowice)

Najlepszy zawodnik: Oliwier Ambrożej (MOKS Jagielonia Białystok)


Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-19.

http://www.example.com/Link0

copyright: Rekord SI