• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski U-17 chłopców.

8-02-2026 19:23     wyświetleń (3295)     dodał: admin

Bielsko-Biała 6-8.02.2026r

W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17 który rozegrany został w hali sportowej w Bielsku-Białej przy ulicy Startowej zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała zdobyli tytuł Mistrza Polski U-17. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu Rekordziści  pokonali świetnie dysponowaną drużynę Poloni Środa Wielkopolska 2-1. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Constractu lubawa pokonali zawodników Dremana Exlabesa Opole 4-3. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne. 

Najlepszy strzelc: Grzegorz Szauer (Constract Lubawa)

Najlepszy bramkarz: Jan Szkorupa (Rekord Bielsko-Biała)

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Szauer (Constract Lubawa)


Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-17.

http://www.example.com/Link0

copyright: Rekord SI