8-02-2026 19:23 wyświetleń (3295) dodał: admin
Bielsko-Biała 6-8.02.2026r
W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17 który rozegrany został w hali sportowej w Bielsku-Białej przy ulicy Startowej zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała zdobyli tytuł Mistrza Polski U-17. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu Rekordziści pokonali świetnie dysponowaną drużynę Poloni Środa Wielkopolska 2-1. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Constractu lubawa pokonali zawodników Dremana Exlabesa Opole 4-3. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne.
Najlepszy strzelc: Grzegorz Szauer (Constract Lubawa)
Najlepszy bramkarz: Jan Szkorupa (Rekord Bielsko-Biała)
Najlepszy zawodnik: Grzegorz Szauer (Constract Lubawa)
Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-17.
copyright: Rekord SI