• Aktualnośći

Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski U-15.

26-01-2026 17:46     wyświetleń (1661)     dodał: admin

Bojano 23-25 styczeń 2026r

W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-15 który rozegrany został w hali sportowej w Bojanie, Gminie Szemud zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała zdobyli tytuł Mistrza Polski U-15. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu Rekordziści  pokonali świetnie dysponowaną drużynę Limanovi Limanowa 5-4. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Unisław Team Onde pokonał  zawodników godpodarza turnieju LZS Dragon Bojano 7-3. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne. 

Najlepszy strzelc: Bartłomiej Kałużny (Limanovia Limanowa)

Najlepszy bramkarz: Jerzy Karman (Rekord Bielsko-Biała)

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Groń (Limanovia Limanowa)


Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-15.

http://www.example.com/Link0

copyright: Rekord SI