26-01-2026 17:46 wyświetleń (1661) dodał: admin
Bojano 23-25 styczeń 2026r
W zakończonym w niedzielę turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-15 który rozegrany został w hali sportowej w Bojanie, Gminie Szemud zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała zdobyli tytuł Mistrza Polski U-15. W wielkim finale po bardzo dobrym i wyrównanym meczu Rekordziści pokonali świetnie dysponowaną drużynę Limanovi Limanowa 5-4. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Unisław Team Onde pokonał zawodników godpodarza turnieju LZS Dragon Bojano 7-3. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnyjnym. Po turnieju wręczono medale i puchary dla najlepszych zespołów oraz nagrody indywidualne.
Najlepszy strzelc: Bartłomiej Kałużny (Limanovia Limanowa)
Najlepszy bramkarz: Jerzy Karman (Rekord Bielsko-Biała)
Najlepszy zawodnik: Grzegorz Groń (Limanovia Limanowa)
Protokoły turniejowe można znaleźć w panelu U-15.
copyright: Rekord SI