• Aktualnośći

Gospodarze turniejów III fazy eliminacji MMP U-15 kobiet.

22-01-2026 12:21     wyświetleń (2086)     dodał: admin

III faza eliminacji MMP U-15 kobiet.

Komisja Futsalu I Piłki Plażowej PZPN wybrała gospodarzy turniejów eliminacyjnych III fazy MMP U-15 kobiet. Termin turniejów to 7-8 luty  2026r :

Grupa 1:

1. Energa Checz Gdynia,

2. TAF Toruń,

3. Tęcza SiSU Bydgoszcz,

4. Tęcza SiSU II Bydgoszcz - gospodarz turnieju

5. Pogoń tczew

Grupa 2:

1. Sparta Miejska Górka,

2. KP Słupia,

3. UKS SMS Łódż - gospodarz turnieju.

4. Ostrovia Ostrów Wielkopolski..

Grupa 3:

1. AS Stomil Olsztyn,

2. Energa Stomilanki Olsztyn,

3. Ekosport Białystok,

4. Jantar Ostrołęka - gospodarz turnieju.

Grupa 4:

1. Mundialito Grójec - gospodarz turnieju.

2. AZS UW Warszawa,

3. KKP Warszawa,

4. Legia Soccer Schools,

5. UKS Ząbkovia Ząbki.

Grupa 5:

1. Unia Komax Opole - gospodarz turnieju.

2. Czarni Sosnowice,

3. Ruch Chorzów futsal,

4. UKKS Katowice,

5. Rekord Bielsko-Biała.

Grupa 6:

1. KS Uniwersytetu Jagielońskiego,

2. Targowianka Targowsko - gospodarz turnieju.

3. Respect Myślenice,

4. ISKRAGmina Tarnów.

Grupa 7:

1. FAKRO Jelna - gospodarz  turnieju.

2. KS Starówka,

3. Stal Rzeszów,

4. Beniaminek Profbud Krosno.

copyright: Rekord SI