• Aktualnośći

Załącznik nr 3/U-15kobiet.

29-01-2024 18:30     wyświetleń (861)     dodał: admin

III faza eliminacji MMP U-15 kobiet.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przyjmuje zgłoszenia chętnych do organizacji turniejów eliminacyjnych III fazy MMP U-15 kobiet. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email futsalmmp@pzpn.pl do dnia 31.01.2024r godzina 14:00

Załącznik numer 3/U-15 Kobiet do regulaminu 

Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje III fazy eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15 Kobiet odbędą się 10-11 luty 2024 r. Z siedmiu grup eliminacyjnych awans do III fazy uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup.

Do 14 drużyn wyłonionych w fazie eliminacji dołączy gospodarz turnieju LUKS Astoria Junior Szczerców i obrońca tytułu Sparta Miejska Górka.

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

- wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 500 zł.

- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiadają właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl  oraz KS PZPN: janusz.leyk@pzpn.pl

- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Podział na Grupy:

Grupa 1:

1. Orlen Gdańsk.

2. Pogoń Tczew.

3. Stomilanki Olsztyn.

4. Tęcza Bydgoszcz.

Grupa 2:

1. Ekosport Białystok

2. Włókniarz Białystok.

3. Jantar Ostrołęka.

4. Ząbkovia Ząbki.

Grupa 3:

1. Polonia Środa Wielkopolska.

2. Ślęza Wrocław.

3. Unia 1 Opole/KKS Katowice.

4. Unia 3 Opole/KKS Katowice.

Grupa 4:

1. Diamonds Academy.

2. Mazovia Grodzisk mazowiecki.

3. Mundialito Grójec.

4. EMKA Skierniewice.

5. UKS SMS Łódź.

Grupa 5:

1. Czarni Sosnowiec.

2. Polonia Tychy.

3. BTS Rekord Bielsko-Biała.

4. TS ROW Rybnik.

Grupa 6:

1. FSA Kraków.

2. AZS UJ II Kraków.

3. Filkówka Barwałd Średni.

4. Diamenty Jodłowa.

5. Respekt Myślenice.

Grupa 7:

1. Beniaminek Profbud Krosno.

2. Beniaminek Profbud II Krosno.

3. Stal SPEC Łańcut.

4. Iskra Tarnów.

copyright: Rekord SI