• Aktualnośći

III faza eliminacji MMP U-19

24-01-2024 14:09     wyświetleń (908)     dodał: admin

Załącznik nr 3/U-19/III faza.

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN przyjmuje zgłoszenia chętnych do organizacji turniejów eliminacyjnych III fazy MMP U-19. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email futsalmmp@pzpn.pl do dnia 25.01.2024r godzina 12:00

W III fazie eliminacji kluby nie mają obowiązku wpłaty wpisowego do organizatora turnieju.

Załącznik nr 3/U-19/III faza.

III faza eliminacji:

Drużyny które uzyskały awans w II fazie eliminacji plus drużyny które zajęły miejsca 3-6 w CLJ Futsal U-19 zostały podzielone na sześć grup eliminacyjnych. Turnieje III fazy eliminacyjni w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-19 odbędą się 3-4 luty 2024 r. Z sześciu grup eliminacyjnych awans do turnieju finałowego uzyska po jednej  najlepszej drużynie z każdej z grup.

Finały:

Do sześciu drużyn wyłonionych z eliminacji dołączą po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup CLJ Futsal U-19 oraz gospodarz turnieju finałowego Stal Mielec i obrońca tytułu Mistrza Polski z poprzedniego sezonu JKS SMS Jarosław.

W przypadkach nie opisanych ostateczna decyzja należy do Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN. 

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

- rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

- przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

- zapłaty ryczałtów sędziowskich.

- poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl  oraz KS PZPN: janusz.leyk@pzpn.pl

- po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl,

Podział na grupy:

Grupa 1:

1. SPN Szamotuły,

2. KKF Konin,

3. AZS UW Wilianów,

4. Legia Futsal Warszawa.

Grupa 2:

1. TAF Toruń,

2. Junior Hurtap Łęczyca,

3. Futsal Szczecin,

4. Red Devils Chojnice.

Grupa 3:

1. AZS UG Gdańsk,

2. WEMET Futsal Kamienica Królewska,

3. LZS Dragon Bojano.

Grupa 4:

1. Sośnica Gliwice,

2. FC Słomniki Warriors,

3. GKS SMS Futsal Tychy.

Grupa 5:

1. FC Silesia BOX Siemianowice Śląskie,

2. AZS UEK Kraków,

3. Gwiazda Ruda Śląska.

Grupa 6:

1. BSF Bochnia,

2. Okocimski CANPACK Brzesko,

3. Solne Miasto Wieliczka,

4. Futsal Club Łańcut.

copyright: Rekord SI